Читайте нас в соціальних мережах

Село на Тернопільщині відмовилося від газу

П'ятниця, 11 вересня 2015 18:49
На Кременеччині є населений пункт, в якому і сільське населення, і соціальні структури, що знаходяться в ньому, майже повністю перейшли на альтернативне паливо. Йдеться про село Лосятин.

Тут функціонує лінія з виробництва паливних брикетів.Реалізований проект вважається найуспішнішим в області.

- Паливні брикети – це суміш висушеної малини та інших відходів, з яких і виготовляється паливний матеріал, - розповідає директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник. – Виробництво альтернативного палива дасть змогу населенню стати незалежним від дороговартісного газу та значно економити.

Влада Тернопілля також закликає й інші населені пункти брати приклад з Лосятина та реалізовувати аналогічні проекти, які для населення приносять одну лише користь та дозволяють власними силами займатися виробництвом паливного матеріалу, що нічим не поступається російському газу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ