Читайте нас в соціальних мережах

Зухвало перебігав дорогу: у Тернополі оштрафували пішохода (ВІДЕО)

Середа, 25 вересня 2024 14:58
У Тернополі оштрафували пішохода, який знехтував правилами дорожнього руху.

«Нещодавно на перехресті вулиці Текстильної та автодороги Р-41 ми побачили чоловіка, який стояв посеред проїжджої частини наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху», - зазначили у патрульній поліції Тернопільської області.

На 40-річного порушника патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 127 (Порушення ПДР пішоходами) КУпАП та провели профілактичну бесіду, щоб запобігти подальшим порушенням.

Нагадуємо, що пішоходам забороняється:
- виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
- затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
- раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
- переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири та більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження.

 



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ