Президент України підписав Указ №637/2024, відповідно до якого дітям журналістів, що загинули під час виконання своїх професійних обов’язків, призначено стипендії.
"З-поміж інших, виплати отримають діти загиблих на війні журналістів з Тернопільщини: Юстина Гурняк, 2012 року народження, донька журналіста Віктора Гурняка родом з Гусятинської громади, та Кіра Лабуткіна, 2010 року народження, донька журналіста Дмитра Лабуткіна з Кременецької громади.
Ця ініціатива є частиною програми соціального захисту, започаткованої у 2002 році, і спрямована на підтримку дітей, чиї батьки віддали життя, виконуючи свій професійний обов’язок", - повідомили у Тернопільській ОВА.
На Тернопіллі діти загиблих на війні журналістів отримають стипендію
Четвер, 19 вересня 2024 18:39
Відповідний указ підписав Президент України.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 14:56 На Текстильній у Тернополі завершують ремонт дороги
- 14:45 Нові тарифи на проїзд діятимуть у Тернополі: деталі
- 14:30 У першій міській лікарні Тернополя спростували інформацію про обшуки
- 14:13 Рідкісний вид шафрану розквітнув у заповіднику на Тернопільщині
- 14:07 У передчутті кінця: греко-римські борці Тернопілля «викинули» з посади президента обласної федерації корупціонера Головка
- 13:55 Зупинилося серце 98-річного Святійшого Патріарха Філарета
- 12:40 Як отримати супровід, консультації та допомогу ветеранам з Великоберезовицької громади: куди звертатися
- 12:19 Посмертно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» отримали 9 воїнів з Тернополя
- 11:55 Через бездіяльність та байдужість на Кременеччині у двох ставках загинуло 590 екземплярів цінної риби (фото)
- 11:45 На Зборівщині поліцейські разом з екологами встановлюють масштаби забруднення річки з місцевого підприємства (фото)


