Читайте нас в соціальних мережах

Перемогу на музичному конкурсі у Болгарії здобула студентка з Тернополя

П'ятниця, 02 серпня 2024 13:20
Найвищу відзнаку привезла з Болгарії студентка коледжу

 

Студентка Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької Вікторія Мазур виборола перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Несебр — острів мистецтв 2024».

«Перше місце вихованка коледжу здобула у номінації «вокал», за що була відзначена дипломом та медаллю. Вікторія повернулася з фестивалю-конкурсу і з нагородою для своєї викладачки Наталії Присіч, у класі якої вона навчається на відділі «Спів» уже упродовж трьох років», - зазначили у коледжі. 

«Несебр — острів мистецтв 2024» проводиться щороку та збирає молодь з багатьох куточків світу – вокалістів, музикантів, хореографічні колективи, де учасники можуть представити свої таланти та свої країни.

«Про перемогу на конкурсі моєї студентки дізналася через соцмережі. Віка гідно представила не тільки наш коледж, але й усю Україну. Виконання пісні було хвилюючим, душевним, і я щиро радію її успіхам», — розповіла викладачка Наталія Присіч.

 

1-31-300x400.jpg

1-300x225.jpg

1-12-300x400.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ