Читайте нас в соціальних мережах

День міста у Теребовлі відзначать благодійними заходами: збиратимуть гроші на дрони для ЗСУ

Середа, 03 липня 2024 14:15
У Теребовлі з нагоди Дня міста влаштують благодійні заходи.

 

Благодійні заходи з нагоди Дня міста Теребовлі відбудуться 7 липня.

Теребовлянців та гостей громади запрошують відвідати заходи та зробити донат для потреб ЗСУ на закупівлю дронів.

У рамках святкової програми 7 липня з 10:00 до 13.00 години відбудуться спортивні змагання з міні-футболу (силові структури), тенісу (всі бажаючі)(міський стадіон «Колос»).

З 13:00 до 15:00 години триватиме історичний калейдоскоп: квест музейними залами, презентація інтерактивного стенда «Цитра Євгена Купчинського», презентація «Музейної мальовки», благодійна екскурсія музеєм (Музей-майстерня).

О 16:00 годині – благодійний захід (привітання Теребовлянського міського голови, нагородження, виступи виконавців та колективів ЦКіДу м.Теребовля та Теребовлянської мистецької школи, дефіле у вишиванках) (Молодіжний парк).

Також у Молодіжному парку відбудуться спортивні турніри з шахів, дартсу, ін., конкурс малюнків, аквагрим, виставка від ВПО, польова кухня від ЗСУ (святковий бограч та куліш). Для дітей працюватимуть атракціони.

20:30 – гітарні вечорниці "Пісня буде поміж нас" від Молодіжної міської ради (парк Т.Шевченка).

21:30 – вечірня екскурсія Замковою горою (Google Форма для реєстрації на сторінці Туристично-інформаційного центру).

«Протягом дня відбудуться екскурсії містом та вихід на оглядовий майданчик на ратуші. З нас екскурсії, відкритий вхід на ратушу – з вас донат на ЗСУ», - зазначили у міськраді.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ