Читайте нас в соціальних мережах

Плетуть сітки та допомагають пораненим: безробітних Тернопільщини запрошують до "Армії відновлення"

Вівторок, 18 червня 2024 10:10
Тернопільський обласний центр зайнятості запрошує жителів краю доєднуватися до громадських чи суспільно корисних робіт у складі "Армії відновлення".

Як повідомили в обласній державній адміністрації, цьогоріч місцеві підрозділи ТОЦЗ уклали договори, згідно з якими зареєстрованим безробітним було видано 1140 направлень на роботу. Вони утримували в належному стані укриття, доглядали за учасниками бойових дій у медзакладах, плели маскувальні сітки.

"Крім того, з початку року місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості уклали 40 договорів з громадами, завдяки чому до громадських робіт залучено ще 165 краян. 12 із них залишилися працювати на постійних робочих місцях", – зазначили в ОДА.

Учасники проєкту можуть долучатися до робіт оборонного характеру, спрямованих на задоволення потреб ЗСУ, військових формувань та сил цивільного захисту, а також до робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Нагадаємо, державна ініціатива "Армія відновлення" стартувала в Україні у 2022 році. Люди, які з різних причин залишились без роботи, зможуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни.

Для учасників проєкту зберігається статус безробітного. Це легальна робота, адже укладаються строкові трудові договори, працівники отримують заробітну плату не нижче мінімальної, набувають страхового стажу та мають соціальний захист.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Ihor Kvitko 18.06.2024, 15:02
Учитывая тотальный дефицит кадров из-за повальной мобилизации, безработных надо стимулировать на работу устраиваться. Помощь армии - это конечно все хорошо, но экономику как-то на плаву держать надо. А то так скоро вообще работать некому будет.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ