Читайте нас в соціальних мережах

ЗМІ повідомляють про затримання на хабарі екс-депутата Тернопільської обласної ради (фото)

Четвер, 13 червня 2024 21:15
Ігор Костів Ігор Костів
Місцеві Телеграм-канали повідомляють, що сьогодні, у Тернополі на вимаганні хабаря затримали колишнього депутата Тернопільської обласної ради.

За інсайдерською інформацією сьогодні був затриманий директор КНП «Тернопільський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Тернопільської обласної ради» Костів Ігор Євстахович.

За даними слідства останній вимагав по 500 грн. за довідки для дітей інвалідів та дітей внутрішньо переміщених осіб за їх участь у змаганнях.

Злочин класифікують за ст. 368 ККУ, пише місцевий Телеграм - канал. 

Деталі згодом.

 

До слова, Ігор Євстахович Костів народився 21 січня 1963 року у селі Яструбово Козівського району. Закінчивши Купчинецьку середню школу, вступив до Тернопільського державного медичного інституту на спеціальність "Терапія". Здобувши медичну освіту, працював за направленням у Шостці, що на Сумщині. Згодом став головним лікарем Паліївської лікарської амбулаторії. У 1990 році повернувся на рідне Тернопілля. Працював заступником головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільського обласного комунального лікарсько-фізкультурного диспансеру, а згодом очолив заклад. Був депутатом Тернопільської обласної ради 6-го скликання від партії "Свобода".
ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Тернополянин 14.06.2024, 19:32
Це не депутати а заробітчани і хами.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ