Читайте нас в соціальних мережах

У Бережанах історичні будівлі обвалюються на тротуари, машини та пішоходів (фото)

Вівторок, 28 травня 2024 21:00
Сьогодні, 28 травня, у місті Бережани, що на Тернопільщині, на вулиці Академічна добряча частина історичної будівлі впала на пішохідний тротуар. 

Дивом ніхто не постраждав, також чудом вціліла припаркована поряд іномарка. 

Про трафунок у мережі Фейсбук розповіла місцева жителька Галина Коваль. 

"Вул.Академічна.Комусь сьогодні повезло …", -відзначила жінка. 

 

 

У коментарях користувачі відзначили, оскільки це приватна власність у даному будинку є житлові квартири, то мешканці мали б подбати про фасад будівлі. 

"Ці будинки зараз приватні, а вірніше - нічиї. А з балансу міського комунального підприємства вони були зняті, без згоди мешканців, ось у такому, жахливо занедбаному, стані, коли вже балкони почали падати. А до того, комунальні служби, являючись балансоутримувачами, впродовж багатьох років, абсолютно нічого не робили і навіть огляд належний не проводили. А потім скинули з себе відповідальність, знявши з балансу напівзнищені будинки. Господарність, по-бережанськи", - написала Валентина Черкасова. 

Svitlana Hetman

Валя, як це нічиї? Там живуть люди, власники квартир. Скажи будь ласка, чому люди- власники приватних будинків , щоб утримувати їх в належному стані витрачають немалі кошти , а власники квартир не скинуться і не відремонтують фасад будинку? Для них вийде значно дешевше по ціні, ніж одній сім’ї, яка проживає в приватному будинку.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ