Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські школярі мають змогу долучитися до проекту, який увійде в Книгу світових рекордів

Вівторок, 28 травня 2024 13:00
Школярі з Тернополя мають змогу взяти участь в унікальному творчому проекті, що має шанс увійти до книги рекордів світу. 

 "Увага! Запрошуємо освітні заклади, школи та установи, що працюють з дітьми долучатись до важливого соціального проекту «Дитячі долоньки - за мир!» Доєднатися до проекту можуть: дитячі колективи, школи. Суть полягає в тому щоб дітки своїми долоньками залишили відбиток на полотні в знак солідарності руху «Діти проти війни».  Мета: об’єднати усіх дітей світу у прагненні миру не тільки в Україні, а в усьому світі та підтримати Україну у боротьбі з роzійською агресією. Своїми долоньками діти світу підтримують мир. На грунтованому полотні для живопису діти ставлять відбитки своїх пофарбованих долоньок. Учасники акції отримають відповідні сертифікати. Усі деталі за номером телефону: +380976262812 Акція триватиме до 29 травня 2024 року", - відзначила Ольга Навроцька, організатор акції. 

У Новояворівську 2 червня, з’єднають всі полотна зі всіх країн світу в одне велике та зафіксують світовий рекорд.

Згодом полотна з дитячими долоньками за мир буде передано до Європарламенту.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «MжHapoAHий npoeKT: npeTeHAeHT Ao KHиrи CBиToBИX peKopAиB! Intemational project: contender for the book of world records! 3anpowyemo Aoлy4aTиcR ycix rpomaAcbKиx opraHи3auи opr mT, wKίл Ta AиTR4иx KoлeKTиB.B! We invite all public organizations the city, schools and children's teams andchildrensteamstojoin to join! CHILDREN'S ក 6ιл6Kл AoлoHbKи- -3AMИP! PEACE 中 FOR 8m WOMAN Wh MAN PUBLIC UBLICORGANIZATION ORGANIZATION»


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ