Читайте нас в соціальних мережах

У громаді на Тернопільщині збирають кошти на облаштування Меморіального скверу загиблим за незалежність України (відео)

Вівторок, 21 травня 2024 21:00
Пам'ять про героїв, які у різні часи виборювали нам Україну не має права бути забутою. Саме тому в смт. Коропець ініційовано облаштування скверу захисникам.

 

Меморіальний сквер загиблим за незалежність України (робоча назва) хочуть зробити нижче церкви святого Миколая у Коропці. Долучитися до цього готові меценати та люди доброї волі. Та для того, аби все зробити в найкоротші терміни потрібні гроші.

«На першому етапі є необхідність відновити могилу Борцям за волю України періоду національно-визвольних змагань, пофарбувати, "деколонізувати" стелу, в подальшому – вшанувати полеглих і російсько-українській війні.

Просимо долучатися фінансово до відновлення і будівництва пам'яток Героям коштами, матеріалами, цементом, робочою технікою, рослинами, руками (розчистка заростей, демонтаж фундаментів від радянських постаментів, заливка бетонів)», - йдеться у дописі спільноти Koropets-INFO.

Від сьогодні і впродовж тижня скринька збору готівки буде в центрі смт.Коропець біля фігури Матері Божої. Також тимчасово до 01.06.2024 діє збір на картку: 5169360008270567.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ