Читайте нас в соціальних мережах

У Зарваниці зібралися на молитву родини загиблих Героїв (фото)

Неділя, 28 квітня 2024 17:00
27 квітня, у Лазарову суботу, Марійський духовний центр «Зарваниця» став осередком молитви й духовної підтримки для родин героїв, які поклали свої життя у боротьбі за свободу і правду.

У відпустовому центрі молитовну зустріч з сім’ями у скорботі провів архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій  Семенюк.

Він очолив Архиєрейську Святу Літургію в малій Базиліці Зарваницької Матері Божої.

Співслужили адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич, головний капелан Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець Микола Квич, який також духовно опікується і родичами загиблих захисників.

hero 8

У пастирському слові митрополит Василій зосередив увагу присутніх на Євангельській історії –  воскресіння Лазаря та на скорботі, яка огорнула його рідних сестер та близьких друзів.

«Посеред горя і смутку Ісус Христос говорить слова, на які Марта і Марія та кожен з нас може опертись в час скорботи: «Я є воскресіння і життя! — Хто вірить у Мене, хоч і вмре, буде жити. І жоден, хто живе й вірить у Мене, не помре ніколи». Дорогі мої, ви втратили близьких, які віддали своє життя за Україну, але сьогодні почуєте той голос, Господь звернеться по імені до кожного»,наголошує архиєпископ.

hero 7

Після Божественної Літургії митрополит привітав родини загиблих захисників, склав щирі співчуття та висловив підтримку,  зазначивши, що молитва є найбільшим виявом любові до  героїв.

Відтак у каплиці над джерелом відбулося освячення води.

Також  митрополит Василій разом з сім’ями молилися панахиду за спокій душ всіх воїнів, які поклали життя за незалежність  і кращу долю України.

У Зарваниці не перестає лунати молитва до Господа за наших захисників.

hero 4


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ