Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі - Великодній фестиваль (фото)

Четвер, 18 квітня 2024 17:46
Для того, аби мешканці та гості нашого міста могли поглибити знання про обряди й традиції святкування Воскресіння Христового – у Тернополі організували фестиваль «Великодні мотиви».

 

Фестиваль – це чудова нагода для тернополян, гостей міста, внутрішньо переміщених осіб відзначити свято по-особливому і разом, по-мистецьки, підготуватися до Великодня, зберігаючи звичаї України.

"Цей фестиваль став традиційним для нашого міста та відбувається вже втретє. Оскільки, в наш час, збереження традицій набуває особливого значення. Бо жодний ворог не здолає народ, який береже власні духовні й культурні багатства", – зазначає міський голова Сергій Надал.

Під кінець дійства представникам 16-го окремого стрілецького батальйону передали три FPV-дрони та зарядну станцію з сонячною батареєю. Їх придбали працівники управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради та установи, що їм підпорядковуються. Кошти збирали, проводячи благодійні концерти, тематичні заходи, виставки та майстер-класи.

 «Наші захисники воюють з агресором, щоб українці мали змогу жити на своїй рідній землі, прославляючи українські традиції. Щиро дякую організаторам фестивалю, усім учням та студентам, які долучилися до декорування та проведення майстер-класів», - додав мер Тернополя.

098765.jpg 

3456789.jpg 

45678998765.jpg

456789.jpg

 

 


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ