Читайте нас в соціальних мережах

"Я не заброньований, займаюся масштабним економічним проектом", - Володимир Труш (ексклюзивне інтерв'ю)

Вівторок, 16 квітня 2024 11:44
колишній голова ТОВА, сьогодні викладач ЗУНУ Володимир Труш колишній голова ТОВА, сьогодні викладач ЗУНУ Володимир Труш
Колишній голова Тернопільської ОВА Володимир Труш в ексклюзивному інтерв'ю "Тернополянам" розповів чим займається сьогодні, чи заброньований він від призову, та який проект втілює в життя. 

"Усі знають, що я працюю в ЗУНУ. Дивіться у всьому світі це нормально, коли людина працюючи на такій посаді, як я свого часу йде в університет, щоб мати змогу втілити свої практичні навички для навчання майбутніх поколінь і передати свій досвід", - відзначив Володимир Труш.

На початку березня у кафедрі фінансів ЗУНУ була інформація, що викладачі кафедри Богдан Малиняк та Володимир Труш в рамках роботи проблемної групи "Проектна та грантова діяльність" обговорюють пропозиції кафедри органам місцевого самоврядування до налагодження співпраці. Серед них – розроблення бюджету для громадян, тобто буклету, який міститиме основну інформацію про бюджет територіальної громади, викладену в цікавій формі, яка зрозуміла кожній людині. 

Крім цього, колектив кафедри пропонуватиме свої послуги для розроблення бюджетних регламентів органів місцевого самоврядування, положень про конкурси громадських ініціатив, освітні послуги тощо. Ця співпраця не лише позитивно вплине на управління місцевими фінансами, а й створює можливості для практичної діяльності студентів та покращує освітній процес загалом.

"Так це співпраця університету з головами громад, де науковці ЗУНУ можуть доєднатися до процецу консультування з громадами. Підписані меморандуми про співпрацю, на сьогоднішінй день їх 10 - цей меморандум передбачає, що приміром голова громади має на меті запровадити масштабний економічний проект, і хоче зрозуміти фінансове обгрунтування, тоді він безкоштовно отримує консультування, - наголосив Володимир Труш. - Знову ж таки, якщо тому ж голові громади потрібно не тільки консультування, а він замовляє уже собі надання певних послуг - приміром якщо замовляє для гранту обгрунтування наукового підгрунтя свого проекту і так далі, тоді уже укладається договір про співпрацю, формується кошторис, який узгоджується з обох сторін, підписуються акти виконаних робіт і так далі. Ніхто ні в кого ніякі гроші не вимагає - це є плата за роботу, яку виконують науковці на прохання голови громади за укладеним договором. Все це проходить офіційно через бюджет громади, як стаття видатків на надання послуг". 

Колишній голова ТОВА і сьогодні викладач ЗУНУ Володимир Труш сказав, що він не уповноважеий коментувати кількість укладених договорів з університетом і відповідно їх суми, дану інформацію можуть озвучити у самому ЗУНУ. 

Натомість Володимир Труш розповів "Тернополянам" інформацію, яка нещодавно з'явилася у медійному просторі, про ніби то його бронювння від призову на посаді викладача ЗУНУ і те, що через нього не можуть "забронювати іншого викладача" ВУЗу.

"Повідомляю - я не заброньований, відстрочки я не маю. Для того, щоб працівник університету був заброньований він має мати науковий ступінь та 0,75 ставки в тому ж університеті. Я не маю наукового звання, відповідно я не підпадаю "під так звану бронь", - повідомив колишній голова ТОВА. - До того ж, людини з таким прізвищем, яким оперують певні журналісти, що ніби то його не можуть забронювати через мене, у нас в університеті немає - не працює такий викладач, тобто це "фейкова інформація". 

Нагадаємо, Володимир Труш очолив ТОВА 19 березня 2020 року. Завершив свою кар'єру на посаді голови ТОВА 28 грудня 2023 року. Сьогодні працює викладачем на кафедрі фінансів ЗУНУ. 


Коментарі  

0 #2 Олена 18.04.2024, 11:53
Передати нащадкам навички брехання і досвід розкрадання.
Скарга
0 #1 Даниляк 18.04.2024, 08:21
Якщо пан Труш не заброньованиий, тоді він - ухилянт?
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ