Читайте нас в соціальних мережах

Ми не волонтерська організація: на Тернопільщині лісгоспи відмовляються забезпечувати дровами родини загиблих військових

Вівторок, 16 квітня 2024 10:20
У Тернопільській області окремі лісові господарст ва відмовляються безкоштовно надати для родин загиблих захисників дрова. 

Такі шокуючі та ганебні факти у мережі Фейсбук опублікував військовий з Лановеччини Дмитро Харчук. 

"Розпочну я мабуть з того, що на моє особисте звернення в 2020-му і 2021 році до лісництва області щодо безоплатного забезпечення дровами сімей загиблих воїнів та інвалідів війни з Лановецької та Борсуківської громади, мене просто "проморозили", це і Лановецьке, і Кременецька і Тернопільське лісництво, спихаючи один на одного. Тоді я так і нічого не добився, дров нікому не привезли, а 24 лютого я пішов на війну", - розповів Дмитро Харчук. 

За словам и захисника далі тільки було гірше. 

"А тут, в 2021 році, навіть на запит Лановецької міської ради, з Кременця прийшла відповідь такого характеру: - "Ми не волонтерська організація, дрова безоплатно не даємо. Хочуть дрова - нехай платять, або оформляють пільгу через соцзахист, там буде якась знижка". Можу собі уявити реакцію членів родин загиблих Героїв, інвалідів війни та воїнів в окопах. В той же час в  "Кременецькому лісовому господарстві" вирізали ліс без лісорубних квитків, на суму понад 2 млн., грн. Керівником філії "Кременецьке лісове господарство" є Олексієвець Олег Миколайович, раніше внесений в реєстр корупціонерів України, який наприкінці 2022 року влаштувався на посаду керівника філії "Кременецьке лісове господарство" - в 2023 році пан Олег отримав зарплату в сумі 1 366 644 грн", - зауважив захисник. 

Військовий шокований, що на 11-му році війни з "нерозумінням на мапі світу", одні гинуть, стають каліками а їм замість подяки їхні родини отримують повідомлення з лісгоспів - "Ми Вам не волонтерська організація", а інші в цей час бухають на роботі в робочий час і крадуть ліс мільйонами. 

"Обіцяю, що цього року я знову подам списки всіх загиблих Лановецької та Борсуківської громад, родини яких потребують твердого палива, обов'язково доб'юсь цього, опублікую офіційну відповідь і ставлення до наших Героїв. Але це буде трохи згодом, коли ми сформуємо списки. Зараз же я прошу самих членів родин загиблих з Лановецької та Борсуківської громади добавитись до нашої групи у Вайбер (група - Сім'ї Героїв Лановецького району) або написати мені у вайбері коротку інформацію про себе, це треба на вчора, тому прошу проявити ініціативу та активність - це для Вас, для швидкої реакції та якісної комунікації з родинами загиблих обох громад", - наголосив Дмитро Харчук. 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ