Читайте нас в соціальних мережах

Незаконну споруду збудували у центрі Чорткова

Середа, 10 квітня 2024 12:15
фото Чортківської міськради фото Чортківської міськради
Незаконна споруда з’явилася у центрі Чорткова.

Про будівлю, яка потребує демонтажу повідомили у Чортківській міській раді.

«Представники відділу архітектури та містобудівного кадастру, управління комунального господарства, відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради виявили незаконне облаштування навісної конструкції до існуючої тимчасової споруди по вул. Подільська, 2, у Чорткові, яка належить ТОВ «Євротрест»», - повідомили у міськраді.

Відомо, що власники споруди самовільно та без погодження із відділом архітектури та містобудівного кадастру Чортківської міськради здійснили облаштування навісу до існуючої тимчасової споруди.

«Встановлено, що термін дії паспорту прив’язки розміщення тимчасової споруди (точніше – трьох зблокованих стаціонарних споруд) закінчився 26.03.2022 року. Звернень до відділу архітектури та містобудівного кадастру про продовження терміну дії паспорта привʼязки не надходило», - наголосили у міськраді.

Також зазначили, що відповідно до пункту 2.29 розділу ІІ «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, у разі закінчення строку дії, анулювання паспорта прив’язки, самовільного встановлення тимчасової споруди – така споруда підлягає демонтажу.

До 19 квітня міськрада вимагає у підприємця самостійно демонтувати незаконний навіс та тимчасову споруду.

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ