Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі комунальне підприємство сплатить майже мільйон гривень через забруднення річки

Середа, 03 квітня 2024 16:31
Державна екологічна інспекція у Тернопільській області під час неодноразових перевірок виявляла, що одне з комунальних підприємств скидало забруднюючі речовини у річку Іква зі зворотними водами з перевищенням встановлених норм.

 

Зокрема, за результатами проб води, відібраних у водоймі, Інспекція виявила перевищення граничного обсягу завислих речовин, азоту амонійного, фосфатів, нафтопродуктів тощо.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області, загальні сума збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства становить 961 458 грн.

«З огляду на ігнорування підприємством приписів  щодо усунення виявлених недоліків та на відшкодування збитків у добровільному порядку, прокуратура в інтересах Інспекції звернулась до суду. У результаті суд вимоги задовольнив та ухвалив рішення щодо примусового стягнення коштів.

Апеляційний суд підтвердив рішення Господарського суду Тернопільської області про стягнення з КП Кременецької міської ради «Міськводгосп» шкоди, заподіяної внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства», - інформує обласна Держекоінспекція.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ