Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі зупинилось серце 55-річного добровольця-захисника

Вівторок, 19 березня 2024 16:24
Відійшов у вічність Роман Станіславович Юрківський – військовослужбовець, який своїм прикладом та подвигом надихав інших стати до лав захисників України.

 

Сумну звістку сповістили на сторінці Підгаєцької міської ради.

«Сьогодні, 19 березня, обірвалося життя військовослужбовця Юрківського Романа із села Сільце, який помер у лікарні за станом здоров'я. Роман народився 6 січня 1969 року, був доброю людиною, патріотом, люблячим чоловіком, батьком.

Пішов добровільно захищати  Україну  03 березня 2022 року, служив в 24 окремій механізованій бригаді. Вічна Пам'ять Герою!», - пишуть на сторінці Підгаєцької міської ради.

19 та 20 березня на території Підгаєцької громади оголошено днями жалоби за військовослужбовцем. Парастас відбудеться сьогодні, 19 березня, о 19.00 в селі Сільце, похорон - 20 березня о 13.00 год.

«Просимо приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах незалежно від форм власності, обмежити проведення розважальних заходів та звучання музики у громадських місцях», - йдеться у дописі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та усім, хто знав захисника.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ