Читайте нас в соціальних мережах

Крадіжка у маршрутці: спустошили рахунок жительки Тернопільщини

Субота, 16 березня 2024 13:10
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
В одній з маршруток жителька Тернопільщини стала жертвою крадія.

Із заявою про крадіжку до співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 54-річна місцева жителька, зазначили у поліції Тернопільської області.

Як розповіла потерпіла, під час проїзду у громадському транспорті вона втратила банківську картку. Невдовзі жінка отримала сповіщення на мобільний телефон про списання грошей з банківського рахунку.

Працівники кримінальної поліції встановили особу, причетну до злочину. Це - мешканець обласного центру 1980 року народження. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягався.

Слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

За вчинене тернополянину загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Триває слідство.



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ