Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільське летовище: пропонували спорудити новий пасажирський термінал в районі так званого «5 кілометру»

Субота, 02 березня 2024 19:00
Аеропорт "Тернопіль", забуте Богом та людьми місце, яке багато років занепадає на очах багаторічних обласних керівників. 

Хоча, тема відновлення аеропорту «Тернопіль» у довоєнні часи неодноразово піднімалась. Деколи це навіть вдавалось, щоправда – лише на дуже короткий період.

Наприклад, у 2010 році, коли авіакомпанія «Мотор Січ» запустила рейси з Тернополя до Києва. Однак через наднизький пасажиропотік за кілька місяців їх скасували. На це було багато причин: висока конкуренція з численними залізничними потягами й автобусами, низька платоспроможність населення тощо.

Після цього у владних верхівках почали обговорювати можливість перетворення аеропорту «Тернопіль» на регіональний вантажний хаб, адже інфраструктуру летовища в належному стані потрібно було за щось утримувати. Відтак, у мережі час від часу почали публікувати різні концепції розвитку аеропорту.

"Окрім створення вантажного хабу, в деяких проєктах пропонували спорудити новий пасажирський термінал в районі так званого «5 кілометру». Ця ідея, до речі не нова, адже ще за часів СРСР туди проклали нову автомобільну дорогу, створили місце для привокзальної площі та підвели необхідні комунікації. Очевидно, вже тоді був проєкт нового аеровокзалу, який через розвал радянської імперії не реалізували. Зрозуміло, що до теми відновлення роботи аеропорту «Тернопіль» можна буде повернутися лише після перемоги України над «росією»",йдеться у групі "Урбаністика Тернополя".

 

 

 

 

 

Додати коментар