Читайте нас в соціальних мережах

«Тернопільводоканал» штрафуватиме мешканців, які втручатимуться у роботу приладів обліку води

Середа, 28 лютого 2024 20:20
Тернополяни можуть отримувати протоколи про адміністративні порушення від КП «Тернопільводоканал».

КП «Тернопільводоканал» складатиме протоколи про адмінправопорушення щодо мешканців за втручання в роботу приладів обліку води. Про це повідомили у міськраді.

Зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 02.02.2011 №90 «Про визначення посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення» внесли на засіданні виконавчого комітету міськради сьогодні, 28 лютого.

«Такі зміни прийняті з метою своєчасного вжиття заходів з виявлення порушень і притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що не дотримуються вимог законодавства у сфері водопостачання та водовідведення», - зазначили у КП «Тернопільводоканал».

Згідно з рішенням, відтепер працівники КП «Тернопільводоканал» зможуть складати протоколи про адміністративні порушення на громадян за порушення правил користування водою, вимог щодо комерційного обліку питної води (ст. 103-1, 103-3 КУпАП).

Відповідними повноваженнями наділено: начальника, інженерів та контролерів відділу розрахунків населення; начальника, інженерів та техніків, старших контролерів та контролерів водопровідного господарства абонентного відділу; начальника, старших інспекторів та інспекторів відділу водоканалізаційної інспекції.

 

Додати коментар