Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині 17-річних юнаків кличуть у військкомати

П'ятниця, 09 лютого 2024 16:00
У Тернопільській області юнаків, які народилися у 2007 році, кличуть у військкомати. 

"До уваги юнаків 2007 року народження ! У другому відділі Чортківського РТЦК та СП на підставі Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” з 1 січня по 31 березня 2024 року триває приписка громадян 2007 року народження до призовної дільниці Чортківського РТЦК та СП Тернопільської області. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2007 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території Чортківського району (колишнього Борщівського р-ну), а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше. Громадянам, приписаним до призовної дільниці, в період з 1 січня по 31 березня 2024 року видається посвідчення про приписку до призовної дільниці, в якому зазначаються права і обов’язки з додержання правил військового обліку, відповідальність за порушення цих правил", - йдеться у дописі центру комплектування. 

Військові звертають уваг на те, що без приписного посвідчення в подальшому не можлива зміна прописки, вступ до середніх та вищих навчальних закладів, працевлаштування.

"Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на приписку в 2 відділ Чортківського РТЦК та СП (м.Борщів) в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути до 1 березня 2024 року в 2 відділ Чортківського РТЦК та СП (м.Борщів), маючи при собі документи, які засвідчують особу", - наголосили у ТЦК. 

 

На зображенні може бути: текст

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Григорій 09.02.2024, 16:10
В чому новина? Завжди так було.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ