Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянка, яка перемогла на конкурсі "Міс Японія", відмовилася від титулу через скандал

Понеділок, 05 лютого 2024 17:29
Історія з перемогою на конкурсі Міс Японія конкурсантки українського походження Кароліни Шііно (Салюк) з Тернополя, отримала несподіване завершення – дівчина відмовилася від титулу.

 

Нагадаємо, тернополянка стала першою етнічною неяпонкою, яка здобула цей титул. Подія спричинила бурхливі дебати у суспільстві.

Та згодом переможниця від звання «Міс Японія» відмовилася. Випадок цей став першим в історії конкурсу. Організатори «Міс Японія» повідомили, що це звання залишиться вакантним до наступного року.

Як з’ясувалося, причиною такого рішення дівчини стало те, що японські медіа викрили її стосунки з одруженим 46-річним пластичним хірургом. Чоловік визнав стрибок у гречку, заявив, що йому дуже соромно і він прагне зберегти сімʼю. Кароліна опублікувала вибачення в інстаграмі і видалила пости про перемогу на Міс Японія.

Кароліна народилася в Тернополі в 1998 році в звичайній українській сім'ї. Але потім її мати вийшла заміж за японця, і вони переїхали в чужу країну, коли дівчинці було всього п'ять років. Вона досить швидко заговорила на японській мові, відчуваючи себе японкою «як у розмовах, так і в думках». Кароліна подала заявку на конкурс «Міс Японія» після того, як отримала громадянство країни в 2022 році. За її словами, вона зробила це для того, щоб «створити суспільство, в якому про людей не судять за їх зовнішність».

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ