Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі колишній 76-річний ректор читав лекцію студенткам, висловлюючи сексистські упередження про жінок

Четвер, 01 лютого 2024 18:57
В педагогічному університеті ні дня без скандалу. 

Так, за даними студентів, колишній ректор ТНПУ - Володимир Кравець, якому уже 76 років, досі викладає в університеті. 

А на останніх лекціях на його слайдах був вислів - "Часто дівчата сам і провокують згвалтування". 

Про скандального екс-ректора пенсіонера розповіла студентка Юлія. 

"Колишній ректор і викладач Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Кравець під час своєї лекції поширював стереотипи та сексистські упередження про жінок. Це відбувалося в межах предмету «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя».розповіла одна зі студенток навчального закладу Юлія у своєму TikTok". 

На каналі //www.tiktok.com/@v_juil/photo/7329923089645489414 Юля опублікувала фото із презентації, яку Володимир Кравець показував під час навчання.

Юлія, яка навчається на дизайнерку, висловила обурення, що замість корисного навчання по спеціальності має слухати сексистські лекції.

Скриншот із //www.tiktok.com/@v_juil" ТікТоку v_juil

Володимир Кравець, який працює радником ректора університету і професором кафедри педагогіки та менеджменту освіти, під час навчання розповідає, що «дівчата самі провокують зґвалтування», а чоловік і жінка «часто по-різному розуміють згоду на секс».

Скриншот із //www.tiktok.com/@v_juil" ТікТоку v_juil

Також у презентації особливе місце посідає розподіл на «жіночу» й «чоловічу» логіку. Зокрема, професор аргументує, що «чоловіча» логіка «правильна, побудована на фактах».

Скриншот із //www.tiktok.com/@v_juil" ТікТоку v_juil

Натомість «жіноча» логіка «служить, щоб приховано управляти чоловіком». Вона буцімто ґрунтується на принципі «як захочу, так і буде» й характеризується «загадковістю, несподіваністю, непередбачуваністю, незавершеністю фраз, розмовою натяками, приписуванням іншої причини».

Скриншот із //www.tiktok.com/@v_juil" ТікТоку v_juil

Юлія розповіла, що наступного дня після лекції одна зі студенток поскаржилася на Кравця в спільному чаті університету. Однак офіційно скаргу проти викладача поки не подавали. За словами Юлії, студенти не вірять, що це дасть результат, бо Володимир Кравець — колишній ректор університету й викладає на багатьох факультетах. Утім, Юлія впевнена, що потрібен розголос.

Коментарі  

-1 #4 Григорій 06.02.2024, 18:37
І до нас добралася ця феміністська зараза!
А були ж часи: Kinder, Küche, Kirche ([ˈkɪndɐ ˈkʏçə ˈkɪʁçə], кіндер, кюхе, кірхе;з нім. — «діти, кухня, церква»).
Скарга
-1 #3 Гостя 06.02.2024, 17:21
Навчалась в ТНПУ ще в часи ректорства пана Кравця. І сексизм в його лекціях був знатний (так само як і деяких інших викладачів, які могли пожартувати, що дівчата прийшли не вчитись, а знайти чоловіка (доброго дня Матвійків - сподіваюсь вас вже звільнили =), чи що фізику осягнути дівчина не може). Добре, що часи змінились і тепер можна про це відверто говорити, не боячись того, що тебе виключать за правду
Скарга
+1 #2 Андрій 03.02.2024, 02:17
Я навчався в Тернопільському педагогічному інституті за часів ректорства Кравця. Більше того - він вів у нас історію педагогіки. Класний спеціаліст і здавали в нього всі чесно, і відрахованих було багато,бо корупції не було… і тут Юля з своїми трактовками і звинуваченнями. Не так сказав… не такі погляди…. Вас зачіпали? До Вас приставали? Що за брєд?
Демократія має свої рамки. Є притензії? В суд!!! Ні? Закрий «писок»!!!!
Скарга
0 #1 Григорій 01.02.2024, 20:55
Юля така емансипе, як і багато інших. Вимагає від інших рівного ставлення до себе. Але чи готова Юля нести рівну відповідальніст ь разом з преставниками протилежною статі. Щось я не зустрічав жінок шахтарів або ливарників. Вона сприймає як належне, коли чоловік буде оплачувати її забаганки, дарувати квіти, запрошувати на побачення і таке, бо вона дєффочка.
Скарга

Додати коментар