Читайте нас в соціальних мережах

Як долати емоційне вигорання під час війни: у Львові провели тренінг для журналістів з Тернополя та інших областей

Понеділок, 29 січня 2024 12:04
Журналісти з Тернополя та інших областей України взяли участь у тренінгу «Життя під час війни: виклики та ресурси журналістської професійної діяльності».

Його організував у Львові Український кризовий медіа-центр у межах Програми USAID DOBRE.

Представники засобів масової інформації мали нагоду поспілкуватися з кандидаткою психологічних наук, Президенткою української асоціації гештальт-терапії Ларисою Дідковською.

Разом із фахівчинею журналісти вчилися, як правильно працювати з людьми, які постраждали внаслідок війни, долати психоемоційне вигорання та стрес, зберігати емоційну стійкість і дбати про психічне здоров’я.

Разом із Ларисою Дідковською учасники тренінгу напрацювали кейс психологічних інструментів, які повинні допомогти впоратися із викликами війни.

– Війна не оминула жодного українця. Одні боронять нашу державу на фронті, інші – виховують дітей та намагаються робити все можливе для перемоги в тилу, хтось переживає важку втрату, а хтось був змушений виїхати за кордон, аби врятуватися. Кожен із нас повинен робити зараз те, що найкраще вміє. Якщо ваша робота приносить більшу користь для людей, для нашої країни чи для її відновлення після перемоги, – тоді ви на своєму місці найбільшої ефективності! – наголосила Лариса Дідковська.

До слова, програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма DOBRE тісно співпрацює зі 100 територіальними громадами у десяти областях України, щоб допомогти їм реалізувати переваги та справитися із викликами, які приносить децентралізація.

Коментарі  

0 #2 Shura81 29.01.2024, 19:32
Тренінги для журналістів?? Насправді? А для родичів загиблих є такі тренінги? Так само про військових. Психологічної підтримки і нормальної реабілітації немає. Зате журналістами, які сидять в тилу, займається USAID. Чиновники їм говорять, яку брехню писати, а USAID розповідає, як при цьому не вигоріти.
Скарга
0 #1 Григорій 29.01.2024, 13:40
Маю багато знайомих з міста Кривий Ріг. Так сильна профспілка і вони проводять тренінг для родин тих воїнів, котрі воюють на фронті. Це більш актуально, ніж влаштовувати тренінг для журналістів, котрі війну бачили по телевізору. Їм досить пляшки, щоб ліквідувати так зване вигорання. Війну вони бачать лише на екрані телевізора.
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ