Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі чоловік втратив 90 000 гривень в надії отримати авто з Європи

Понеділок, 11 грудня 2023 16:36
Черговий випадок шахрайства зареєстрували правоохоронці Тернопільщини. У пастку аферистів потрапив чоловік, який хотів дешево придбати авто із-закордону.

 

«Мешканець Кременецького району знайшов вигідну пропозицію в мережі Фейсбук та зв'язався з продавцем. Аферист запевнив, що вже декілька років працює з фірмою закордоном та пообіцяв пригнати іномарку. Умовою додаткової гарантії для придбання - була передоплата за різні послуги. Потерпілий перерахував майже 90 000 гривень і став чекати на авто», - розповідають в ГУНП у Тернопільській області.

Та натомість оголошення зникло, а продавець перестав виходити на зв’язок. Транспорт так і не знайшов свого власника.

Правоохоронці закликають громадян бути обачними під час купівлі транспортних засобів онлайн. Найбільших втрат найчастіше зазнають ті, хто вирішує придбати автомобіль за привабливою ціною з Європи. Тож якщо ви зустріли на сайті оголошень цікаву пропозицію за ціною значно нижчою середньо ринкової, варто бути насторожі. Ретельно вивчайте усю інформацію про продавця, зазначені в оголошеннях номери телефонів перевіряйте через пошукові системи Інтернету та не перераховувати наперед кошти.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар