Читайте нас в соціальних мережах

За слизькі двори та неприбрані від снігу дороги у Тернополі склали 39 протоколів (фото)

Понеділок, 11 грудня 2023 19:00
У Тернополі працівники муніципальної інспекції склали 39 протоколів за неприбрані, тротуари, двори, вулиці та дороги у зимовий період. 

Інспектори управління муніципальної інспекції проводять обстеження щодо дотримання Правил благоустрою у Тернопільській міській територіальній громаді у зимовий період.

"Так, днями перевіряючи двори, території біля великих торговельних закладів та об’єктів інфраструктури інспекторами управління муніципальної інспекції притягнуто до адміністративної відповідальності відповідальних осіб, які несвоєчасно вжили заходів з очищенню території міста від снігу та ожеледиці. За порушення Правил благоустрою у Тернопільській громаді в частині належного прибирання територій у зимовий період на відповідальних посадових осіб оформлено 39 адміністративних протоколів, а саме: 3 протоколи - на відповідальних осіб обслуговуючих організацій , відповідальних за прибирання доріг та тротуарів, 11- на голів ОСББ, 4 - на управителів житлових будинків, 9 - на відповідальних за прибирання біля великих торгівельних закладів та об’єктів інфраструктури, 12 - на суб’єктів господарювання", - йдеться у поідомленні муніципальної поліції. 

На звернення, які надходять від громадян в управління муніципальної інспекції вживаються заходи щодо найшвидшої ліквідації недоліків.

Мешканці громади можуть повідомляти про неналежне утримання території, надіславши фото та відео на Viber муніципальної інспекції за номером – 067 447 32 78 для подальшого притягнення до адміністративної відповідальності відповідальних осіб та усунення порушень.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар