Читайте нас в соціальних мережах

Аварійний міст у Теребовлі повністю демонтують та збудують новий – проїзд перекрито

Понеділок, 11 грудня 2023 14:15
У Теребовлі триває реконструкція аварійного моста на автошляху М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече».

Споруда збудована понад 90 років тому і перебуває в аварійному стані.

Реконструкцію мосту через річку Гнізна на 354 кілометрі траси М-19 проводить Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області розповіли, що руйнування мосту настільки значні, що мостобудівники повністю його демонтують і фактично зведуть «з нуля» нову конструкцію.

«На державних дорогах області це буде перше реальне будівництво з 2008 року. Міст через річку Гнізна розташований на ділянці траси М-19, де щодня проїжджають близько 15 000 транспортних засобів», - розповіли дорожники.

Роботи виконують за кошти Європейського інвестиційного банку, адже міст має велике значення як для логістики Тернопільщини, так і країни у час війни.

«Зважаючи на складність робіт в рамках реконструкції мосту в Теребовлі, Служба відновлення залучає на об’єкт незалежного інженера-консультанта. Це перший подібний випадок у Тернопільській області. Відзначимо, що залучення інженера-консультанта є поширеною європейською практикою. Основним завданням інженера є забезпечення якісного виконання підрядником реконструкції мосту у Теребовлі ремонтних робіт. Він супроводжуватиме кожен етап реконструкції», - пояснили у службі.

Послуги інженера-консультанта включатимуть вироблення єдиних вимог і рекомендацій щодо вдосконалення організаційних та технологічних підходів до виконання дорожніх робіт з метою запобігання, виявлення та усунення недоліків, які виникають у ході виконання підрядником робіт.

Окрім цього, інженер-консультант здійснюватиме контроль за дотриманням підрядником затвердженого замовником графіку виконання дорожніх робіт, проводитиме нагляд за здійсненням підрядником вхідного та операційного контролю, зокрема перевірятиме наявність документів, що засвічують якість дорожньо-будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, які надходять до місця виконання реконструкції. Надаватие підряднику рекомендації щодо усунення порушень під час виконання робіт та контролює хід їх виконання.

«Інженер-консультант – ще один щабель контролю якості реконструкції на стратегічно важливій трасі М-19. Він доповнить та поглибить роботу технічного нагляду Служби відновлення та допоможе підряднику ефективно розв’язувати проблеми в ході виконання реконструкції», - підкреслили у службі.

Реконструкція мосту у Теребовлі включатиме повне оновлення самої споруди та підходів до неї.

Нагадаємо, проїзд усіх видів транспорту через ремонтовану споруду та підходи до неї повністю закрито. Йдеться про 500 метрів вулиці Князя Василька від з’їзду на вулицю Тернопільську до перехрестя з дорогою державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів (збігається з вулицею Тараса Шевченка).

Нагадаємо, "Тернополяни" повідомляли раніше: На Тернопільщині за 158 мільйонів гривень відремонтують аварійний міст

У Теребовлі закривають на ремонт автомобільний міст на трасі міжнародного значення

Через річку Гнізна у Тернопільській області будують тимчасовий об’їзд 90-річного аварійного мосту (відео)

Читайте також: Вимагали 300 тисяч доларів хабаря: у справі адвоката та екс-депутата Тернопільської райради нові деталі

409637502_739733451521773_3942387530654222949_n.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар