Читайте нас в соціальних мережах

Безкоштовну пральню відкрили у центрі Тернополя (фото)

Субота, 09 грудня 2023 15:00
Днями на території мікрорайону Новий світ, що у Тернополі, відкрили соціальну пральню. 

У бічних та спеціально облаштованих приміщеннях на території парафії Святого Василія Великого  встановлено пральні та сушильні машини, придбано засобами для прання для допомоги малозабезпеченим парафіянам та всім потребуючим тернополянам.

pr1

"Христова церква не тільки проповідує про любов і милосердя, але втілює це у своїх вчинках, - наголосив настоятель храму отець Василь Савків після освячення приміщень. - Ми сьогодні відкриваємо соціальну пральню для того, аби з любов’ю послужити тим, хто потребує. Складаю щиру подяку благодійному фонду «Карітас Тернопіль» за реалізацію  даного проєкту. Це ще один крок у розвитку соціального служіння Української Греко-Католицької Церкви".

Священник зауважив, що «наявність у парафії соціальної пральні частково покращить побутове життя соціально незахищених осіб, даючи їм можливість безкоштовно випрати свої речі, адже чистий одяг - запорука здоров’я.

Отець Роман Загородний, директор благодійного фонду «Карітас Тернопіль», подякував священникам та парафіянам за створення соціальної пральні, а також наголосив, що сім’ї ВПО, люди з інвалідністю, одинокі люди мають чудову нагоду випрати й висушити свій одяг.

Парафіяльний волонтер Мирослав Мороз зазначив:

"Волонтерство - вияв любові до ближнього. Наше завдавання полягає в баченні потреби ближнього і наданні допомоги їм. Волонтерсво характеризується бажанням йти назустріч тим, хто потребує. Я знаю таких осіб, які через хворобу чи поважний вік не можуть вийти зі своїх домівок. Тому нашим завданням є принести одяг до пральні, попрати і чистий одяг віднеси до потребуючих".

pr

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар