Читайте нас в соціальних мережах

Михайло Головко взяв всіх в заручники через свої непомірні амбіції, - депутат Тернопільської облради

Вівторок, 03 жовтня 2023 12:00
Михайло Головко Михайло Головко
Депутат Тернопільської обласної ради Василь Хомінець висловив свою позицію після того, як голова Тернопільської облради Михайло Головко вкотре пішов у відпустку, передбачивши своє звільнення. 

"Шановні колеги , друзі, я вже сам не знаю, сміятися тут, чи плакати, але наш пан голова обласної ради знову пішли у чергову-позачергову відпустку.  Старався до останнього часу не хайпувати на подіях навколо Михайла Головка , бо чомусь вірив , що він має самостійно відійти від високої посади і вирішувати свої проблеми у передбачені законом способи. Але пан голова вирішив інакше, і фактично взяв всіх в заручники своїх непомірних амбіцій", - відзначив Василь Хомінець.

Депутат закликає колег об'єднатися та вирішити це питання раз і назавжди. 

"Я особисто буду голосувати за відставку Михайла Йосифовича , не так через підозри у вчиненні злочинів (тут до рішення суду діє презумпція невинуватості) , як за повну професійну невідповідність , постійне ігнорування думки колег-депутатів , при роздутому апараті , непомірних преміях керівництву , шалених витратах на пальне, тощо, майже повний параліч діяльності і тільки два засідання ради з початку року. Тому разом з іншими колегами -депутати запустили процес скликання сесії за ініціативою депутатів. Коли «верхи» в неадекваті до ситуації, то відповідна норма регламенту дає нам таке право. Як депутат від Кременеччини -Лопушнянськоі , Почаівськоі , Кременецької, Вишнівецькоі , Шумськоі , Великодедеркальськоі , Борсуківської та Лановецькоі громад , хочу почути думку впершу чергу своїх виборців, жителів даних громад , щодо даної ситуації", - підсумував депутат Тернопільської обласної ради. 

Нагадаємо, вчора, 2 жовтня стало відомо, що голова Тернопільської обласної ради пішов у чергову відпустку на 30 днів, до 31 жовтня цього року. 

Перед тим, депутат Тернопільської обласної ради, який сьогодні воює - Тарас Дячун ініціював зібрання сесії, де мали звільнити Михайла Головка з посади голови Тернопільської обласної ради через корупційний скандал наприкінці червня цього року. 

Та Михайло Головко вкотре "пошив" у дурні усіх депутатів Тернопільської обласної ради, взявши відпустку. 

Коментарі  

0 #2 Галина 03.10.2023, 12:37
Мав би честь, сам пішов би у відставку... Тоді для чого такі керівники, підтримую пана Василя.
Скарга
0 #1 Дітріх фон Штубе 03.10.2023, 12:18
Як казали за часів "совка" - льоґ на сохранєніє.... Цього пещеного чморика вже давно пора гнати за межі області, бо зажерся шо АЖ! Недавно жінка його плакалася в мережі, що вже ДВА(!) роки не міняла машину, а коханий Михасьо взяв та купив їй нову.Ото бідося, нє..???
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ