Читайте нас в соціальних мережах

Гучну дискотеку у центрі Тернополя влаштували півсотні першокурсників

Субота, 30 вересня 2023 17:15
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
Масове обурення тернополян виникло у соцмережах з приводу гучної гулянки у центрі міста.

Нагадаємо, «Тернополяни» писали про це раніше: У Тернополі скандал через гучну дискотеку в центрі міста (відео)

На дане повідомлення відреагували працівники поліції. У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що в районі старого автовокзалу близько 50-ти студентів святкували посвяту у першокурсники.

«Захід мав відбуватися у приміщенні, але діти влаштували свято на вулиці. Організатор забав – представник студентської ради. На нього працівники поліції склали адміністративний протокол відповідно до статті 185-1 за порушення порядку організації й проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій КУпАП», - зазначили у поліції Теернопільської області.

Нагадаємо, відповідно до рішення Ради оборони області, з 7 травня заборонено проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів без попереднього погодження з обласною військовою адміністрацією та виключно з дотриманням заходів правового режиму воєнного стану.

Читайте також: Екскаватор зруйнував частину нелегальної будівлі у Тернополі (ФОТО)

 

Коментарі  

+1 #3 Roman 02.10.2023, 15:24
Самі роблять так, щоб потім були заклики мобілізовувати студентів. Невже батьки не можуть порадити дітям, як себе поводити? Десь діти по підвалах навчаються, а Тернопіль у своїй атмосфері. Ось такі різні області та люди.
Скарга
+2 #2 ППД 02.10.2023, 00:03
Григорій їбанько
Скарга
-3 #1 Григорій 01.10.2023, 14:48
Хлопців на фронт, а дівчат санітарками в один загін з хлопцями. Правда, дівчата можуть влаштуватися похідно-польови ми дружинами. Так безпечніше і приємніше.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ