Читайте нас в соціальних мережах

Познайомився з дівчиною і втратив гроші: жертвою шахрайства у Telegram-каналі став мешканець Почаєва

Вівторок, 26 вересня 2023 14:55
У шахрайську пастку потрапив житель Почаєва.

Чоловік звернувся за допомогою до правоохоронців та розповів, що через власну безпечність перевів незнайомцям 13200 гривень.

Потерпілий зазначив, що 21 вересня на сайті познайомився з дівчиною. Вони спілкувалися онлайн, але в реальному житті не зустрічалися.

«Під час розмови подруга розповіла, що роблячи ставки на одному із Telegram-каналів виграла 20 тисяч гривень. Чоловік також захотів "легких" грошей і розпитав умови гри. Він усе виконав так, як сказала знайома: підписався на канал, отримав від бота номер картки і закинув на неї 3220 гривень. За дві години чоловік заробив 21660 гривень. Він вирішив вивести кошти, але не зміг. З чат-боту прийшло повідомлення, що потрібно для верифікації закинути на ще один рахунок 10 тисяч гривень, що він і зробив», - розповіли у поліції Тернопільської області.

У наступному повідомленні йшлося про те, що потрібно докинути ще 18 тисяч і всі витрачені кошти, виграш та відсоток повернуться на його картку. Проте чоловік грошей більше не мав й запідозрив, що спілкується з шахраями. Після того, як переконався в афері, звернувся до поліції.

Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до статті 190 ККУ.

Читайте також: Три найкращі підрозділи поліції Тернопільщини отримали нові автомобілі (ФОТО)

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ