Читайте нас в соціальних мережах

Приїжджає авто і водій слідкує за графіком мешканців будинків: у Петриках стурбовані підозрілою машиною на вулицях села

Вівторок, 19 вересня 2023 10:55
Жителі села Петриків, що біля Тернополя стурбовані підозрілим авто, яке приїжджає у населений пункт, зупиняється біля будинків, перебуває деякий час і їде. 

"Жителі села Петриків, будьте уважні і обережні. Злодії зупиняються серед білого дня на перехрестях і слідкують за графіком мешканців будинків. Сьогодні зафіксували сіру шкоду з номерами ВО9575ВЕ, водій якої без жодної причини стояв на перехресті біля 10години ранку(це час коли більшість людей вже на роботі) і без жодної логіки(пасажирів не забирав, не виходив з авто і нічого не розглядав чи когось не питав як кудись проїхати), і побачивши як житель заїжджає до свого подвір'я, зразу за секунду швидко поїхав в нікуди. Перевірили номер цього авто через спеціальну програму(багато авто нею вже перевірили), як виявилось, він не співпадає із маркою даного авто, тобто номер від іншої автівки. Дане авто вже побачили третій раз за останні два тижні на нашій вулиці, і кожного разу водій зупиняється без будь-якої цілі (окрім того щоби вивчити графік жителів і потім їх пограбувати). Побачивши такі випадки, зразу дзвоніть на 102", - відзначив місцевий житель Юрій Гарбера. 

У коментарях користувачі підтвердили дану інформацію. 

Anastasia Yavorska

Ооо , підтверджую! Я двічі бачила це авто на Богдана Хмельницького, стає біля пустих ділянок, і стоїть, водій весь час перебуває за кермом. Нас це теж насторожило, коли зупинились біля цього авто - водій різко закрив вікна і поїхав.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ