Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі відновлюють легендарний фестиваль-конкурс для музикантів "KOZA MUSIC BATTLE"

Понеділок, 18 вересня 2023 19:00
Повернення легенди: KOZA MUSIC BATTLE знову у Тернополі.

Коза Мюзік батл - це битва за своє. Легендарний змаг молодих українських інді-артистів, що виконують авторську музику у найрізноманітніших жанрах тріумфально повертається! Музика, творчість, запекла боротьба за перемогу та можливість отримати цінний приз - сценічний досвід та 20 000 грн. 

Коза Мюзік батл - це конкурс, що дає змогу молодим виконавцям заявити про себе, представити свою творчість та, зрештою, завоювати прихильність слухачів.

Його переможцями раніше ставали відомі сьогодні KRUT і Our Atlantic. Історія конкурсу сягає далекого 2015 року.

Щороку до 2019 фестиваль проводився у культовому  тернопільському арт-барі Коза. Цьогоріч його домівкою стане найкультурніше укриття країни - креативний кластер Na пошті у Тернополі. Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Реєстрація учасників розпочалася 13 вересня і триватиме до 30 вересня.

KOZA MUSIC BATTLE відкритий як для музичних колективів, так й для індивідуальних проєктів з України, які грають не більше 5 років та мають програму власної творчості тривалістю не менше 20 хвилин.

Обов'язкова реєстрація та деталі конкурсу за посиланням:  https://forms.gle/1HjMkEymzfhVo3N29

Буде відібрано 16 музичних проєктів, які продовжать боротьбу за перемогу. Проєкти, що найкраще доведуть свою драйвовість, оригінальність та майстерність запишуть трек на студії “Шпиталь Рекордс”, отримають головний приз - 20 000 грн, славу та всесвітнє визнання.

“Спершу карантинні обмеження, а згодом й військовий стан створили такі умови, коли музикантам стало все важче збиратися для репетицій, а тим паче знаходити можливість зустрітись з публікою. Але саме від публіки музиканти отримують фідбек, розуміють як їх сприймають люди та куди їм варто рухатися. Відтак наш проєкт це місце отакого "першого побачення" з аудиторією (яка не складається виключно з родичів і друзів музикантів), - каже співорганізаторка конкурсу Марічка Юрчак. - Враховуючи ці умови, ми розширили рамки -  тепер можуть брати участь гурти, артисти, які мають не до 3, а до 5 років досвіду.”

Всі етапи конкурсу проходитимуть по середах наживо в Тернополі в креативному кластері Na пошті (вул. Коперника, 4, укриття). Вхід вільний. 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ