Читайте нас в соціальних мережах

Змінять організацію руху на мості біля Великого Глибочка (фото)

Субота, 16 вересня 2023 14:00
Дорожники повідомили, що уже завершують асфальтування правого проїзду шляхопроводу на Обході Тернополя та спрямовують туди рух транспорту.

Підрядна організація Служби відновлення сьогодні наносить верхній шар покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону на половині споруди біля Великого Глибочка.

Після цього організацію руху буде змінено – правий проїзд буде відкрито для транспорту, а на лівому стартує демонтаж проїзної частини.

"Працюємо максимально ефективно, щоб відкрити повноцінний рух шляхопроводом на Обході Тернополя до кінця року. Завдяки ремонту ми запобігаємо руйнуванню споруди та зберігаємо логістику до державного кордону через Тернопільську область. Траса Р-41 Обхід Тернополя з’єднує міжнародні шляхи М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Нею рухаються негабаритні та великогабаритні вантажі в об’їзд вулиць Тернополя", - йдеться у дописі служби відновлення. 

Ремонт виконується коштом Європейського інвестиційного банку.

Уряд спрямував кошти партнерів на відновлення стратегічно важливої інфраструктури України.

По Тернопільській області були включені штучні споруди (мости, шляхопроводи), які перебувають у аварійному стані і потребують невідкладного ремонту.

 

 

 

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ