Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі змінили дату святкування Дня міста: коли відзначатимуть нове свято

П'ятниця, 15 вересня 2023 11:31
Відтепер День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня.

Про це повідомили у міській раді. Рішення приймали враховуючи перехід з 1 вересня 2023 року на новоюліанський календар, з огляду на традицію щорічного святкування Дня міста Тернополя у день християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці, що є храмовим празником.

Відповідне рішення про встановлення нової дати святкування Дня міста 15 серпня прийняли на сесії Тернопільської міської ради.

«Попередньо серед громадськості було проведено опитування щодо перенесення дати відзначення Дня міста, яке тривало з 7 по 14 вересня. Участь у ньому могли взяти усі бажаючі. Згідно з результатами серед тих тернополян, які безпосередньо проголосували через систему «Електронних консультацій та опитувань», 58,2% тернополян підтримали перенесення дати з 28 серпня на 15 серпня, 41,8% громадян висловилися проти цієї пропозиції», - пояснили у міськраді.

Відповідно до рішення сесії, буде проведено державну реєстрацію змін до Статуту Тернопільської міської територіальної громади в органах Міністерства юстиції України.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ