Читайте нас в соціальних мережах

У Підволочиську затримали військового Олега Білика на отриманні 2 тисяч доларів хабара

П'ятниця, 01 вересня 2023 21:44
У селищі міського типу Підволочиськ, що на Тернопільщині, на отриманні хабара зловили військового Білика Олега Степановича. 

Про це на власній сторінці у Фейсбук повідомив бучацький активіст Роман Довбенко. 

"Прямо зараз УСР проводить затримання Білика Олега Степановича за отримання неправомірної вигоди в розмірі 2000 долларів США у Підволочиську. Так-так, це той самий військовий, чи вірніше недовійськовий, який являється братом ректора чортківського медичного коледжу та депутата обласної ради - Білика Любомира Степановича. Окрім того, він же у близьких відносинах з мером Чорткова - Шматьком. Отже думаю спроб порішати буде ого-го багато, а цифри ого-го великі. Однак, хочу зауважити, що УСР після мого «відтискування» від посади пана Юращука, уже далеко не таке кончене з новим ТВО", - написав Роман Довбенко. 

Деталі згодом. 

Коментарі  

-1 #2 Лесик 01.09.2023, 23:14
Привіт Олегу Степановичу
Скарга
+6 #1 Дітріх фон Штубе 01.09.2023, 22:32
...І що? Після цього "собитія" ректор медколеджу і мер Чорткова подадуть у відставку, бо сором буде мучити їх 24/7 ??? Та ніколи! Ще й незабаром перед Олєжкою Біликом УСР вибачиться та зі словами "Звіняйтє, барін - обозналісь!" накинеться громити простяків на теренах області за копійчані "грішки".
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ