Читайте нас в соціальних мережах

Пішов у відпустку, виїхав за кордон та звільнився з посади заступник міського голови Бучача Василь Вонсяк

П'ятниця, 25 серпня 2023 12:28
Василь Вонсяк Василь Вонсяк
В час війни, 49-річний уже колишній заступник міського голови Бучача, "свободівець" Василь Вонсяк пішов у відпустку, виїхав за кордон, та уже дистанційно звільнився з посади, оскільки на даний час перебуває в Канаді. 

Патріоти, коли все добре, тоді можна і вишиванку вдягати і промови розказувати, а коли війна, то гайда за кордон. 

Так вирішив 49-річний заступник міського голови Бучача Василь Вонсяк і наприкінці липня цього року написав заяву на відпустку до 18 серпня. 

В час відпустки, Василь Вонсяк оформив догляд за своює мамою- інвалідом та виїхав за кордон, хоча досі перебував на посаді заступника голови міської ради Бучача, згодом мама Василя Вонсяка повернулася додому, але вже без чиновника. 

Відомо, що Василь Вонсяк виїхав в Канаду, під час воєї відпустки, будучи чоловіком призивного віку та все ще тоді перебуваючи на посаді заступника міського голови Бучача. 

Уже дистанційно, 23 серпня, Василь Вонсяк пише зааяву на звільнення за згодою сторін. 

Відповідний проект рішення реєструють на сайті Бучацької міської ради вчора, 24 серпня. 

вонсяк все 1

А вже сьогодні 25 серпня, відбувається чергова сесія Бучацької міської ради, де Василя Вонсяка найімовірніше звільнять з посади заступника голови Бучацької міської ради за згодою сторін, до того ж виплатять йому з бюджету усі надбавки, премії, кошти за невикористані відпустки і так далі. 

Залишаються безліч риторичних питань, на які мають відповісти правоохоронці та працівники СБУ - як чиновник такого рівня в час війни зміг виїхати за кордон? Хто дав дозвіл на перетин кордону? Як дистанційно, перебуваючи за кордоном, можна звільнитися, та ще й за згодою сторін? 

Додамо також, що заступник міського голови Бучача Віталія Фреяка - Василь Вонсяк за шість місяців 2023 року отримав зарплати загалом - 249 тисяч 528 гривень та 32 копійки, в місяць зарплата чиновника склала - 41 тисяч 588 гривень 5 копійок. 

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що у відпустку за кордон: заступник міського голови Бучача Василь Вонсяк у час війни виїхав за межі України.

Коментарі  

+1 #3 ппп 30.08.2023, 09:14
Не ображайте свободівців. Це наші славні пвтріоти. Візьміть, наприклад, гОловка
Скарга
+1 #2 Григорій 30.08.2023, 07:08
Я завжди знав, що свободівці, силолюдівці і самонеміч це сволота! Коли їм вигідно, вони патріоти, а коли ні - мерзотники.
Скарга
+1 #1 Правда 30.08.2023, 06:38
Молодець захисник і патріот, а слово свобода тільки у вухах простих людей, а гниль робить свою справу так як їхній куратор Головко. Керівник українського маштабу сидить в норі, обласного з браслетом, а районний втік. Такі у нас патріоти СВОБОДІВЦІ!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ