Читайте нас в соціальних мережах

Тернополян запрошують гуртом прокататися нічним містом на велосипедах

Четвер, 25 червня 2015 14:38
Усіх любителів велосипедів, приємної компанії та незабутніх емоцій запрошують цієї суботи на «нічні велопокатушки». Велопробіг завершиться вранці посиденьками на Дальньому пляжі.

Для того, аби прийняти участь у заїзді потрібно мати велосипед, світловідбивачі та ліхтарики, знати елементарні ПДР, що стосуються велосипедистів, вміти адекватно вести себе на дорозі та мати хоча б 15 років.

-       Після проведення велопробігу усі учасники матимуть змогу зробити масофі фото на згадку про цю пригоду, а далі ми відправимось на Дальній пляж, де трохи відпочинемо та поспілкуємось біля вогню, - кажуть організатори «нічних велопокатушок». – Рекомендуємо також взяти з собою теплий одяг, адже роз’їжджатись будемо під ранок.

Старт нічного заїзду вулицями Тернополя – 27 червня о 22 годині. Місце зустрічі незмінне – Театральний майдан міста.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар