Читайте нас в соціальних мережах

Кременецька санна траса, де трапилась трагедія, закрита, договір оренди зі спортшколою розірвано

Вівторок, 01 серпня 2023 17:48
На засіданні постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту було заслухано звіт керівників закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області спортивного профілю щодо дотримання техніки безпеки при проведенні спортивних тренувань та змагань.

 

За його результатами комісія доручила посилити дотримання заходів безпеки, використовувати тільки ті спортивні споруди та інвентар, які не нестимуть загрози життю і здоровʼю вихованців спортивних закладів.

«Також звернулась із клопотанням до Тернопільської обласної військової адміністрації щодо необхідності виділення необхідних коштів для ремонту та утримання спортивних споруд, щоб гарантувати безпеку для спортсменів, адже вихованці наших шкіл є учасниками не тільки Всеукраїнських, а й Міжнародних та Олімпійських змагань», - повідомляють у Тернопільській обласній раді.

Насамкінець, голова постійної комісії Володимир Мисик повідомив, що на сьогодні Кременецька санна траса є закритою, а договір оренди наша спортивна школа розірвала.

 Нагадаємо, що 24 травня 2023 року на санній трасі, що розміщена в с. Млинівці Кременецької міської територіальної громади і яка перебуває у власності Кременецької ОДЮСШ "Колос" (засновник та власник ФСТ "Колос") трапилася трагедія. Вихованка КУ ТОР обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту Діана Новосад загинула в результаті травми нанесеної деревʼяною дошкою, що відламалася від траси.

За фактом нещасного випадку з дівчиною на санній трасі слідчі внесли відомості в ЄРДР відповідно до ч. 2 ст. 275 КК України (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей).


Коментарі  

0 #4 Правда 02.08.2023, 07:28
Заслухали, посиділи та папір написали і все, а може свої задниці висунути з кабінетів і обстежити всі спортивні заклади де тренуються діти. Зробити відповідні висновки і тоді не буде такого прикрого випадку. Шкода,що так трапилося тому, що це єдина траса в Україні. Таке відношення до спорту скоро приведе нас до цього, що наші діти будуть курити бамбук і сидіти в наливайках, а ця еліта спортивна буде руками розводити.
Скарга
0 #3 Богдан 02.08.2023, 05:58
Міську, не грай вар'ята,ти "юрист"від бога.
Скарга
0 #2 Михайло 01.08.2023, 21:35
Ні справу так просто зям'яти не вдасться, а цей функціонер і аферист ГУНТИК повинен з повна за смерть дитини відповісти. Також потрібно притягнути до відповідальност і все керівництво спорту області які контролюють спорт та хто стільки років цього ГУНТИКА кормив із бюджету і на що ці гроші витрачалися.
Скарга
0 #1 Григорій 01.08.2023, 19:16
Так і зіллють справу в унітаз! Дитина загинула, а винних немає. Як завжди.
Скарга

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ