Читайте нас в соціальних мережах

Злили справу: витік інформації у розслідуванні проти голови Тернопільської облради Михайла Головка

Вівторок, 25 липня 2023 13:31
У справі голови Тернопільської обласної ради трапився витік інформації.

Про це в інтерв'ю ZN.ua розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко, зазначає «Слово і діло».

Зокрема витік інформації стався у справі за підозрою голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, заступників керівника Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука в одержанні неправомірної вигоди

«У справі за підозрою голови Тернопільської обласної ради та двох заступників голови ОВА цієї ж області в отриманні неправомірної вигоди в нас був витік інформації. Тому певний період часу довелося чекати, щоб приспати пильність. І це спрацювало – фігуранти повернулися до злочинної діяльності, вже після того ми реалізувалися. Та однаково, на мою думку, цей витік завадив нам задокументувати причетність іще одного високопосадовця. До речі, джерело витоку так і не встановили», – наголосив Олександр Клименко.

За його словами, витоки інформації стаються через те, що САП не є незалежним органом і ми досі не маємо незалежного прослуховування фігурантів.

Нагадаємо, у 2019 році Верховна рада підтримала надання НАБУ права на автономне прослуховування. Законопроєкт підписали, проте його фактична реалізація не відбулася через позицію Служби безпеки України.

Нагадаємо, 26 червня НАБУ і САП затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Гайдука. Спершу озвучили суму хабаря у розмірі 600 тисяч гривень, а згодом НАБУ заявили про 2,4 млн грн хабаря. 

Читайте також: Знайшли мертвим у воді: з рибалки не повернувся 49-річний житель Скориківської громади


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Григорій 25.07.2023, 18:15
Гнила влада у Тернополі.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ