Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині поховали двох військових (фото)

Неділя, 23 липня 2023 21:00
У Тернопільській області цими днями поховали двох військових - Володимира Романишина та Івана Дедьо. 

В Озернянській громаді попрощалися з загиблим військовим Володимиром Романишином. 

Народився Герой 25.11.1984 року в селі Божиків, колишнього Бережанського району.

У 2014-му одружився в Озерні. У його сім’ї народилося двоє діток. Володя їздив за кордон. Коли був в селі, допомагав у церкві Пресвятої Євхаристії в малій Озерні. Служив у храмі церковним братом.

24-те лютого 2022 застало його за межами України. Наступного дня він повернувся, щоб стати в лави Збройних сил України. «Хто, як не я? Хто, як не ми?» – часто він повторював своїм рідним.

Володя багато разів відбивав атаки ворога. Він любив Україну понад усе і нещадним був до окупантів. У Донецькій області в липневім бою він бився за перемогу, та ворог поцілив у військового. 

 

 

 

 

Востаннє повернувся додому мешканець Теребовлі, сержант Іван Дедьо, щоб знайти свій вічний спочинок.

Спочатку домовину з тілом Героя теребовлянці навколішки з молитвою  й лампадками  зустріли на перехресті біля греко-католицької церкви святого Миколая в місті Теребовля. Опісля відбувся чин похорону.

Попрощатися із військовослужбовцем, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів, віддати йому шану прийшли численні мешканці Теребовлі, сіл громади, представники влади, побратими.

Відспівали загиблого бійця у церкві святого Миколая, а на подвір’ї будинку, де проживав захисник із сім’єю, духівники відслужили панахиду. Поховали Героя на місцевому кладовищі на Алеї почесних поховань.

Герої не вмирають! 

Із початком повномасштабного вторгнення Іван Дедьо вступив до лав тероборони. Захищав Україну на Запорізькому, Донецькому напрямках.

Про захисника говорять як про дуже хорошу, добру, чуйну, працьовиту людину, гарного сім’янина та християнина, адже був активним членом ГО «Українська молодь – Христові».

У полеглого Героя залишилися дружина Ірина, дві донечки Карина та Анна, мама Надія, батько Михайло, рідні брат Андрій та сестра Христина.

 

 

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ