Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі п'яна нянька забрала дворічну дівчинку з дому і вимкнула телефон

П'ятниця, 07 липня 2023 17:50
У безпорадному та вкрай стривоженому стані до працівників поліції Тернополя подзвонила жінка, яка повідомила – її 2-річна донька та няня, яка була з нею вдома, зникли.

 

Інцидент трапився вчора, 6 липня. За словами заявниці, телефон найманої працівниці не відповідав. Жінка намагалася самостійно розшукати дитину, але її спроби були безуспішними.

 «Виїхавши на місце події поліцейські з’ясували, що робітницю  матір знайшла через оголошення в мережі Інтернет. Вона працювала недовго, декілька годин на день. Поліцейські одразу розпочали пошуки дитини. Вони встановили адресу доглядальниці та вирушили до її домівки. Дівчинку виявили в квартирі з нянею, яка перебувала у стані  алкогольного сп’яніння», - інформують в ГУНП в Тернопільській області.

На щастя дитина, залишена без належного догляду горе-нянею, не постраждала.

На п’яну жінку поліцейські склали протокол згідно ст.164 КУпАП (Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов’язковість подання такого повідомлення передбачена законом, або без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону).

«Пошуки няні чи гувернантки за оголошеннями в мережі Інтернет не гарантують безпеку вашої дитини. Якщо не звертаєтеся до агентства та не укладаєте угоду, сфотографуйте паспортні дані няні, попросіть медичні довідки. Також варто розпитати про неї у колишніх роботодавців. Особи, у яких в минулому були проблеми з алкоголем чи наркотиками, можуть становити загрозу для вашої дитини», - наголошують правоохоронці та застерігають краян від подібних дій.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ