Читайте нас в соціальних мережах

Головко просить перенести засідання суду, адже він не бачив та не читав апеляційну скаргу прокуратури

Четвер, 06 липня 2023 11:33
фото Суспільне фото Суспільне
В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду розпочалися судові засідання з розгляду апеляційних скарг прокурора САП щодо запобіжних заходів голові Тернопільської обласної ради та двом заступникам начальника Тернопільської ОВА.

Кореспондентка Суспільного, яка перебуває у залі суду, розповіла, що адвокат Михайла Головка Олександр Тананакін просить відкласти розгляд апеляційних скарг. За його словами, він не отримав копію скарги прокурора ні звичайним листом, ні на електронну пошту.

Глоба, другий адвокат, також каже, що не отримав примірника апеляційної скарги. Вчора вони були в НАБУ з Головком. За станом на 21 годину вчора їх не повідомили про подану апеляційну скаргу. За словами Глоби, він не заперечуватиме, якщо розгляд перенесуть на понеділок.

Бовкун, третій адвокат Головка, також просить перенести засідання.

Головко теж просить перенести засідання. Він теж не бачив та не читав апеляційну скаргу.

Прокурор Артем Стельмах каже, що їм направили примірники апеляційної скарги. Не знає, чи направляли електронні копії. Стороні захисту цілком відомі обставини справи, вони не змінились, тому не вважає за потрібне переносити судове засідання.

Колегія суддів ухвалила клопотання сторони захисту задовольнити. Прокурор все зробив правильно, сказав головуючий суддя Панкулич.

Нагадаємо, прокурор, зважаючи на тяжкість злочину, наполягає на застосуванні більш суворого запобіжного заходу підозрюваним.

А саме, тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 13 мільйонів гривень для голови Тернопільської облради, 10 мільйонів гривень – для першого заступника голови Тернопільської ОВА та 8 мільйонів гривень – іншого заступника.

Попередньо засідання перенесли на середу 12 липня. 

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що Антикорупційна прокуратура подала клопотання про відсторонення Головка від посади.

6 липня ВАКС розгляне апеляційні скарги прокуратури та адвокатів щодо запобіжних заходів для Головка, Гайдука та Дем'янчука.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+2 #1 Михайло 07.07.2023, 14:00
Молодці адвокати чим більше засідань тим більше бабла зрубаєте з цього патріота, а може віддасть частину КОПОНА чи може купон вже переписаний на підставних осіб. ТАКІ НАШІ ПАТРІОТИ ! ГАНЬБА!
Скарга

Додати коментар