Читайте нас в соціальних мережах

Брала гроші за виїзд чоловіків через систему "Шлях": правоохоронці затримали вагітну депутатку з Тернополя Людмилу Марченко

Середа, 05 липня 2023 20:25
Людмила Марченко Людмила Марченко
Щойно у соціальних мережах з'явилася інформація про арешт нардепки з Тернополя від правлячої партії "Слуга народу" Людмили Марченко. 

Відомо, що Людмилу Марченко затримали вдома у Тернополі на хабарі. 

Її помічниця за гроші вирішувала дозволи на виїзд військовозобов'язаних за кордон через систему "Шлях".

Також з власних джерел "Тернополянам" стало відомо, що затримана нардепка вагітна та має народжувати за два тижні. 

Детальніше у Телеграм-каналі "Тернополяни". 

 

До слова, Людмила Марченко, народна депутатка України, Голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. 

Народилася 28 березня 1983 року у Смілі Черкаської області. Закінчила Тернопільський національний економічний університет за трьома спеціальностями: «підприємництво», «фінанси та оподаткування», «економічна кібернетика». Фасилітатор. Проводила навчання для ВПО у проекті ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Луганської та Донецької областей». Працювала ТОВ «Епіцентр К» та ТОВ «Нова лінія» провідним фахівцем департаменту навчання та розвитку персоналу.

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року Людмила Марченко була обрана народним депутатом від політичної партії "Слуга народу". Посіла 63-е місце у партійному списку. Дата набуття депутатських повноважень — 29 серпня 2019 року.

Коментарі  

+2 #2 Михайло 06.07.2023, 05:44
Розміри гонорарів у ВР за прийняття та лобіювання законів в інтересах олігархів впали і наші шановні депутати шукають інші заробітки та шляхи і от Вам нова кормушка славнозвісний "ШЛЯХ" який в своєму зародку вже був корупційний та під прикриттям волентерства також паразити крадуть і збагачуються. ГАНЬБА !
Скарга
+1 #1 Правда 06.07.2023, 05:16
Всі депутати від партії президента -це злодюги які на хвилі і довірі людей прийшли нас не захищати, а державу обкрадати.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ