Читайте нас в соціальних мережах

«Ніякого хабара не було», - голова Тернопільської облради дав першу прес-конференцію після затримання

Понеділок, 03 липня 2023 15:50
Очільника Тернопільської обласної ради Михайла Головка суд звільнив з-під варти під заставу у розмірі 805 000 гривень Сьогодні він вже приступив до вконання своїх посадових обов'язків.

В кабінеті Михайла Йосифовича відбулась коротка прес-конференція, на якій він дав відповіді на запитання, які найбільше хвилюють громадян та представників ЗМІ.

Так, на запитання чи отримував він хабар та що це взагалі були за гроші, Михайло Головко відповів, що совість його чиста.

«Ніякого хабара не було. Я ніколи не брав і не буду… Свої слова можу підтвердити, якщо буде потрібно, і на детекторі брехні», - заявив очільник облради.

За його словами, він вже повернувся на своє робоче місце – за рішенням суду. Відсторонений від обов'язків не був. А щодо «пропозиції» журналістів піти у відставку відповів, що для цього немає підстав, адже він не підсудний, а підозрюваний, а це – різні речі.

Також представники мас-медіа запитали, чому він жодного разу так і не звернувся у поліцію, якщо слова про погрози зі сторони прихильників московського патріархату в його сторону справді були.

«Не звертався я у поліцію, бо не мав досвіду, не думав, що це може призвести до того, з чим я стикнувся. Ну і, звичайно, це не вперше за мою політичну кар’єру, коли в мій бік лунають гучні погрози. Тепер розумію, що треба було більше ваги цьому надати. Але є записи, є переписки, тому над цим теж працює поліція. Більш детальнішу інформацію зможу озвучити згодом, адже ведеться слідство», - каже Михайло Головко.

Разом з тим, голова Тернопільської облради запевнив, що правда на його боці.

«Я знаю, що я не винен. І свою правоту я доводитиму в суді, як і має бути», - підсумував він.

Коментарі  

+3 #3 Михайло 03.07.2023, 20:28
Хабара не було просто мені гроші самі липнуть до рук, а пан Ярмоленко нас підставив та набрехав. Повірте мої рідненькі українці, купон будую за зароблені потом грошики сидячи у ВР та піднімаючи руку коли треба.
Скарга
+3 #2 Правда 03.07.2023, 20:22
Така усмішка каже пішли ви кріпаки на три букві, я із крадених заплачу і буду дальше сидіти та лохів розводити як розводив.
Скарга
+3 #1 Брат 03.07.2023, 17:11
Відрубати руки
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ