Читайте нас в соціальних мережах

Юні співаки з Тернопільщини стали призерами Міжнародного фестивалю духовної пісні

Четвер, 18 червня 2015 08:22
Учасники з Тернопільщини стали призерами VІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Пісня серця».

Захід провели в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Від Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на конкурсі виступили 15 учасників-переможців єпархіального рівня конкурсу. Троє дітей зайняли призові місця.

У другій віковій категорії 3-тє місце посіла учасниця від Бережанського деканату Івасіків Вікторія з піснею «Молитва дитини».

У третій віковій категорії 2-ге місце виборола Бернат Діана, представник від Теребовлянського деканату, з піснею «Пасхальний день», а 3-тє місце отримала Крищишин Христина з піснею «Радуйся Маріє» (Зборівський деканат).

Про це повідомили у прес-службі архиєпархії.

Крім цього, грамоту за тематичну пісню з нагоди 150-ліття від народження митрополита Андрея Шептицького виборов Каспрук Богдан, представники від Великоглибочанського деканату, виконавши пісню «Молитва до митрополита Андрея Шептицького».

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ