Читайте нас в соціальних мережах

Дістатися до дач тернополяни матимуть змогу безкоштовно

П'ятниця, 26 травня 2023 17:00
фото ілюстративне фото ілюстративне
З 1 червня проїзд на маршрутах до садівничих товариств буде безкоштовний для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина».

З 1 червня до 15 жовтня 2023 року для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина» буде безкоштовним проїзд на маршруті №33 та на сезонному спеціальному маршруті «вул Львівська - Другі дачі», які курсують до садівничих товариств, згідно діючих, узгоджених розкладів.

Зокрема, перевезення до садівничих товариств «Галичанка», «Домобудівник» та ін., розташованих на Львівському шосе, передбачатимуть безоплатні перевезення пасажирів – пільговиків  при пред’явленні пільгової «Соціальної карти Тернополянина» та посвідчення встановленого зразка на сезонному маршруті «вул. Львівська- Другі дачі».

Також пільгові категорії тернополян матимуть можливість безоплатного проїзду по «Соціальній карті Тернополянина»,  при здійсненні перевезень автобусом маршруту №33, відповідно до затвердженого розкладу руху,  до садівничих товариств «Ветеран», «Вітамін» та ін., розташованих за геріатричним будинком-інтернатом.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ