Погіршення погодних умов очікують 5 – 7 квітня.
За інформацією Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, завтра, 5 квітня, буде хмарно, очікують невеликий мокрий сніг.
Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0 – 5º тепла.
Також попереджають, що 5 квітня вночі та вранці на дорогах буде ожеледиця. І рівень небезпечності, жовтий – НМЯ І.
6 квітня: Хмарно. Опади, вночі місцями значні. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, вночі по всій території, вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0 – 5º тепла.
7 квітня: Хмарно з проясненнями. Вночі невеликі опади. Вдень без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 5 – 10 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 1 – 6º тепла.