Читайте нас в соціальних мережах

Вдруге відомого політика впіймали на незаконному збиранні березового соку у парку Тернополя

Четвер, 23 березня 2023 08:55
Михайло Ратушняк Михайло Ратушняк
Вчора, 22 березня, "Тернополяни" писали, що у парку «Загребелля», затримали громадян, які здійснювали збір-заготівлю березового соку та пошкодили близько 80 беріз. 

Серед порушників виявився уже вдруге - відомий політик та підприємець Михайло Ратушняк. 

"Одним із затриманих виявився Михайло Ратушняк, це вже вдруге його ловлять на гарячому в парку «Загребелля»!", - відзначив Андрій Об'єщик, директор у Громадська організація "Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля".

Нагадаємо, у квітні, 2021 року Михайла Ратушняка зловили, коли він набирав березовий сік в районі готелю "Галиччина", тоді політику та підприємцю виписали штраф.

А вчора, 22 березня, Михайло Ратушняк знову попався практично на тому ж місці, і знову з березовим соком.  

До слова, Михайло Ратушняк, підприємець, громадський діяч, меценат, депутат Тернопільської міської ради кількох скликань. Лідер списку УГП до Тернопільської міської ради.

Тернополянин, 61 рік. У шлюбі з Галиною Ратушняк виховують трійко донечок.

Здобув три вищі освіти, магістр державного управління.Один з ініціаторів створення та незмінний голова Ліги підприємців «Українська справа», яка дотримується принципів економічного націоналізму та продовжила традиції кооперативного руху «Свій до свого по своє», започаткованого у 30-х роках минулого століття митрополитом Андреєм Шептицьким. Засновник та керівник Товариства «АНТ» – ексклюзивного дистриб’ютора стовідсотково національної корпорації «Оболонь».


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Григорій 23.03.2023, 12:56
Злодія тягне на місце злочину.
Скарга

Додати коментар