Читайте нас в соціальних мережах

Молода збаражанка вирішила їхати в зону АТО разом із чоловіком

П'ятниця, 05 червня 2015 09:41
Їй лише 22, а в душі вона воїн, яка горить думками про перемогу. Марія Камінська – медик, котра стала добровольцем та на днях відправиться на схід.

Дівчина – уродженка села Нижні Луб’янки, що на Збаражчині. Захищати рідну землю вона вирішила не сама, а разом із своїм чоловіком. Подружжя стало добровольцями ще у березні, після чого вирушили на навчання у рівненський військовий полігон.

Відповідною амуніцією та медикаментами Марію забезпечили волонтери із збаразького Штабу допомоги бійцям АТО. Красуня розповідає, що фізично і морально готова їхати на Донбас та прикладе максимум зусиль, аби стати корисною на фронті та допомагати пораненим, і, якщо потрібно, то не лише з аптечкою, але й зі зброєю в руках.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ